مبحث 11
مبحث 11 | صنعتی سازی ساختمان مبحث 11 | صنعتی سازی ساختمان مبحث 11 | صنعتی سازی ساختمان مبحث 11 | صنعتی سازی ساختمان مبحث 11 | صنعتی سازی ساختمان مبحث 11 | صنعتی سازی ساختمان مبحث 11 | صنعتی سازی ساختمان مبحث 11 | صنعتی سازی ساختمان مبحث 11 | صنعتی سازی ساختمان مبحث 11 | صنعتی سازی ساختمان مبحث 11 | صنعتی سازی ساختمان
سامانه پیام کوتاه
اس ام اس سنتر

آمار بازدید

امروز: چهارشنبه 1401/11/12


• بازدید امروز:   207 نفر
• بازدید دیروز:   208 نفر
• بازدید این ماه:   3017 نفر
• بازدید امسال:   107573 نفر
• بازدید کل:   745454 نفر
• افراد آنلاین:   3 نفر


آیین‌نامه کاربری


پایگاه اینترنتی مبحث 11 مقررات ملی ساختمان (که از این پس به اختصار مبحث 11 خوانده می‌شود) به تمام حقوق حریم خصوصی کاربران خود احترام می‌گذارد و تمامی تلاش خود را برای جلوگیری از سو استفاده از اطلاعات خصوصی ایشان  بکار می‌گیرد.

سیاست‌های حفظ حریم خصوصی بیانگر چگونگی استفاده مبحث 11 از اطلاعات کسب‌شده از شما می‌باشد و همچنین به فعالیت‌هایی که مبحث 11 برای حفظ اطلاعات خصوصی شما انجام می‌دهد، می‌پردازد.
این مستند، شرایط و ضوابط استفاده از سایت مبحث 11 را شکل می‌دهد، بنابراین با موافقت با شرایط و ضوابط وب‌سایت، شما موافقت خود را با استفاده از تمام داده‎هایی که در اختیار مبحث 11 قرار می‌دهید، با جزئیات درج‌شده در بخش سیاست‌های حفظ حریم خصوصی کاربران اعلام می‌نمایید.

داده‌های شخصی

داده‌های وارد شده توسط شما، ذخیره و به منظور انجام کارهای تحقیقاتی و پژوهشی تجزیه و تحلیل می‌شود. درصورتی که شما با استفاده از اطلاعات وارده خود موافق نیستید، ممکن است ما قادر به ارایه خدمات وب‌سایت به شما و یا ثبت شما به عنوان یک کاربر عضو نباشیم. توصیه می‎کنیم که این مستند را به دقت مطالعه نمایید تا از چگونگی دسترسی و استفاده ما از اطلاعات خود آگاهی کامل یابید.

نگهداری و استفاده از داده‌ها

زمانی که شما برای ثبت‌نام و بازکردن حساب کاربری نزد مبحث 11 اقدام می‌کنید، نیاز به تکمیل یک فرم ثبت‌نام آنلاین خواهد داشت. ما اطلاعاتی که حین ثبت‌نام توسط شما در سایت ثبت‌شده است را هرگز به طرف‌های ثالث انتقال نخواهیم داد. شما از این فرصت برخوردار خواهید بود تا تمایل خود را به دریافت اطلاعات درباره سایر محصولات و خدمات ویژه ارائه‌شده توسط ما و یا هر گونه طرف ثالث دیگر ابراز کنید. مطمئن باشید که ما هرگز داده‎های شما را به نحوی که منجر به فاش‌شدن هویت فردی شما گردد، ارایه نخواهیم کرد و تمامی اطلاعات، بدون نام مورد استفاده قرار خواهند گرفت.

ما ممکن است برای ارایه برخی خدمات (نظیر نظرسنجی‌ها) ناچار به عقد قرارداد با اشخاص ثالث مانند ارایه‌دهندگان اینترنت و یا میزبانی وب‌سایت گردیم.  به منظور تسهیل در ارایه خدمات، ممکن است این اشخاص ثالث به برخی از اطلاعات شما دسترسی پیدا کنند.

ما حق تجزیه و تحلیل‌های آماری داده‌های ذخیره شده نزد مبحث 11 را برای اندازه‎گیری میزان علاقه و استفاده آنها از بخش‌های مختلف وب‌سایت برای خود محفوظ میداریم. به عنوان مثال ممکن است ما داده‌ها را به منظور توسعه و بهبود وب‌سایت و یا نظرسنجی‌های آتی مورد تجزیه و تحلیل قرار دهیم.

ممکن است ما از آدرس ایمیل شما به منظور ارسال اطلاعاتی در خصوص مبحث 11 که فکر می‌کنیم برای شما می‌تواند جالب و مفید باشد، استفاده نماییم. همچنین ممکن است از ایمیل شما برای دعوت به شرکت در نظرسنجی‌ها و یا اطلاع‌رسانی استفاده نماییم.  هر زمان که دیگر مایل به دریافت ایمیلی از مبحث 11 نبودید، به info@mabhas11.ir ایمیل بزنید و ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن اقدام خواهیم کرد.

امنیت داده

مبحث 11 دسترسی اعضای خود را به اطلاعات شما بسیار محدود می‌کند و فقط کسانی که لازم است برای ارایه خدمات یا انجام وظایف خود در این راستا با شما در تماس باشند به این اطلاعات دسترسی دارند.
امیدواریم كه بتوانیم به شما این تضمین را بدهیم كه از اطلاعات شخصی‌تان تحت بالاترین استانداردهای امنیتی استفاده خواهد شد. مبحث 11 تلاش خواهد كرد كه تمامی راه‌های معقول را طی كند تا امنیت هر نوع اطلاعاتی را كه از شما در اختیار دارد،‌ حفظ كند. همچنین اطلاعات شخصی شما در شبكه‌های امنی ذخیره می‌شود اما متاسفانه،‌ با وجود فناوری فوق و ادوات امنیتی، نمی‌توان ایمنی ارسال هیچ داده‌ای از طریق اینترنت را به صورت %100 تضمین كرد. بنابراین ما نمی‌توانیم این اطمینان را به صورت قطعی بدهیم كه اطلاعاتی كه برای ما می‌فرستید،‌ در حین ارسال (مخابره) در هر شرایطی در امان خواهد بود و علاوه بر آن نمی‌توانیم مسوولیت اتفاقات ناشی از دسترسی غیر قانونی به اطلاعات شخصی شما را قبول كنیم. مبحث 11 (همانند دسترسی ISP ها به اطلاعات ارسالی از رایانه شما) مسوولیت عواقب ناشی از دستیابی غیر قانونی شخص یا گروه ثالثی به اطلاعات شخصی شما را نیز نخواهد پذیرفت. نگهداری محرمانه نام کاربری و کلمه عبور بر عهده خود شما می‌باشد.

با توجه به طبیعت بین‌المللی فعالیت‌های الکترونیک، اطلاعات ممکن است توسط ما به سرورهای رایانه‌ایی در کشورهای دیگر انتقال داده شوند. هر گونه انتقال اطلاعات هم‌راستا با قوانین حفاظت از داده‌های جمهوری اسلامی ایران و قوانین بین‌المللی می‌باشد. در حال حاضر سرور میزبان در کشور ایران مستقر است.

بروز رسانی یا حذف داده‌ها

شما می‌توانید با استفاده از امکان ویرایش موجود در پروفایل خود و یا ارسال ایمیل به info@mabhas11.ir، هر گونه بروز رسانی، تغییر یا تصحیح اطلاعات ثبت شده‌ی قبلی خود را انجام دهید. بعلاوه با تقاضای شما برای حذف کامل اطلاعات پروفایل، ما تلاش‌های منطقی خود را بکار خواهیم بست تا اطلاعات شما را از پایگاه داده‌های خود حذف کنیم؛ با این وجود، ممکن است به واسطه داده‌های پشتیبانی و یا سوابق موارد حذف شده، حذف کامل اطلاعاتی که فقط در هنگام ثبت نام وارد کرده‌اید، امکان پذیر نباشد.

کوکی‌ها

کوکی‌ها فایل‌های متنی کوچک و بی‌آزاری است که موجب می‌شود یک وب‌سایت هنگام مراجعه مجدد کاربر، با استفاده از آنها سریعتر باز شود. اگر مایل نیستید تا اطلاعات شما از طریق استفاده از کوکی‌ها ذخیره شود، به روشی آسان در اغلب مرورگرها می‌توانید این ویژگی را غیر فعال کنید.

سایت‌های لینک‌شده

این سایت ممكن است با وب‌سایت‌های دیگر پیوند (لینک) داشته باشد. مبحث 11 مسوولیتی در مورد سایت‌های لینک‌شده ندارد. شما باید توجه داشته باشید كه اطلاعات شخصی كه برای سایت‌های لینك می‌فرستید،‌ تحت نظارت خط مشی حریم خصوصی مبحث 11 نخواهد بود و ما جدا توصیه می‌كنیم كه نسبت به سیستم حفظ حریم خصوصی و سیاست‌های امنیتی آنها اطلاع حاصل كنید.

واگذاری مسوولیت مبحث 11

اگر مسوولیت مبحث 11 به گروه دیگری منتقل شود، ممکن است بخشی یا کلیه داده‌های وب‌سایت مبحث 11 به این گروه واگذار گردد. لازم به ذکر است در صورت اتفاق این موضوع، جلوتر به کاربران عزیز اطلاع رسانی خواهد شد.


هرگونه تغییر در سیاست‌های ذکر شده، در همین صفحه درج خواهد شد و در صورت صلاحدید مبحث 11 از طریق ایمیل نیز به اطلاع شما خواهد رسید.

***اینجانب متعهد می‌شوم ضمن پذیرفتن موارد فوق، تمامی قوانین جمهوری اسلامی ایران را در استفاده از پایگاه اینترنتی مبحث 11 مقررات ملی ساختمان رعایت نمایم***

ویرایش: 1
تاریخ: 93/07/10

 

تلفن: 24801705 (21 98+) داخلی 1213

سامانه پیام کوتاه مبحث 11: 10000062242711

ایمیل: info@mabhas11.ir

سعادت آباد، بالاتر از میدان کاج، کوچه دوم (شهید عبقری)، پلاک 18، طبقه هفتم، بال شمالی

 

  نام و نام خانوادگی:

  آدرس ایمیل:  

  موضوع:

  متن پیام:


               

© Copyright 2014 Mabhas 11 - All Rights Reserved by: BeRonza